VA - spoutáni magií (překlad kousku knížky)

2. listopadu 2010 v 17:17 | ♥nikki♥ |  Vampýrská akademie - spoutáni magií

zdrojik :)

↓↓COPY ONLY WITH MY SOURCE!!!!↓↓ :)
va-rose-dimitrij.blog.cz
↑↑COPY ONLY WITH MY SOURCE!!!!↑↑ :)

Další kousek VA5 :)

Dimitrij: "Já tě něchci! Kolikrát ti ještě musím říct? Musíš se ode mě držet dál!"

Rose: "Ale ty mi neublížíš. Vím to."

Dimitrij: "Už jsem ti ublížil. Proč to nemůžeš pochopit? Kolikrát ti to ještě musím říct?"
Rose:"Řekl jsi mi...řekl jsi mi, že jsi před tím zapoměl, že mě miluješ. Jak je možné, že mě opouštíš (dá se to přeložit i jako: Jak to, že teď odcházíš?)?"

Dimitrij:"Protože je příliš pozdě! A je to jednodušší, než si připomínat co jsem ti udělal!(Tahle věta se špatně překládá, protože se ani nedá přesně přeložit.)" ... "Rose! Prosím přestaň! Prosím drž se ode mě dál!"

Rose:"To není konec! Nevzdám se tě."

Dimitrij: "Dal jsem na tebe. Láska mizí. Do hlubin" (Tu samou větu Rose použila, když mluvila s Dimitrijem jako Strigojem.)

Některé věty nejdou doslovně přeložit a tak jsem je přeložila jak nejlépe to šlo. Je to scéna v kostele, kde Rose mluví s Dimitrijem a po tomto zakončení rozhovoru uteče s brekem z kostela. Později se svěří Adrianovi a málem se s ním vyspí, ale nebudou mít antikoncepci a tak Rose nechává Adriana se z ní napít. Druhý den na snídani v kavárně narazí na Dimitrije a zas se hádají (No není to ani tak úplně podle mě hádka). Pak se zjeví královská stráž a chtějí Rose odvést. Nejdříve si Rose myslí, že chtějí odvést Dimitrije, ale jeden ze strážců jí řekne, že přišli pro ní. Dimitrij se Rose zastane a odmítá jí pustit s nimi. Pak se vše zvrtne a Dimitrij se popere se strážci. Rose se snaží mu v boji pomoct, ale on jí drží za sebou. Nakonec když Rose vidí jak Dimitrij kvůli ní vše ryskuje (No ryskuje to, že by ho znovu zavřeli nebo ho zabili, protože Morojové se ho bojí a hlavně se bojí toho, že by se z něj stal znovu Strigoj.) dojde jí, že přeci jen k ní něco pořád musí cítit a zastavího. Dimitrij jí zezačátku odmítá poslechnout, ale pak ho Rose přesvědčí. Rose zatknou a jeden ze strážců jí oznámí, že jí zatýkají za vraždu královny.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 4. července 2011 v 22:23 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama